محل تبلیغات شما

شمال تهران و منطقه ی خوش آب و هوا و با جمعیت کمتر شهرک غرب مهاجرت کنم از طریق خرید آپارتمان در مجتمع مسی پردیسان شهرک غرب که قبلا زمانیکه به رستوران گیاهی اطراف ان زیاد آمده بودم این مجتمع نظرم را جلب کرده بود.

نقشه راه مجتمع مسی پردیسان

رستوارن های شهرک غرب رو خوب می شناسم. بعد فعالیت اقصادی زیاد و چند سال سرمایه گذاری در بورس اوضاع مالیم خوب شد و قصد کردم از جنوب تهران که بسیار شلوغ بی نظم و پر از ی های عجیب و غریب بود و آرامشم را بهم می زد به شمال تهران و منطقه ی خوش آب و هوا و با جمعیت کمتر شهرک غرب مهاجرت کنم از طریق خرید آپارتمان در مجتمع مسی پردیسان شهرک غرب که قبلا زمانیکه به رستوران  اطراف ان زیاد آمده بودم این مجتمع نظرم را جلب کرده بود. هر وقت هم که از مرکز خرید پالادیوم و لیدوما و میلاد نور خرید می کردم دوباره به این مجتمع مسی سر می زدم و با لذت معماری آن را می دیدم و با خودم پیمان می بستم که یک روزی در این مجتمع آپارتمان خواهم خرید. وارد بزرگراه شیخ فضل الله نوری شدم و به سمت بالا حرکت کردم از بزرگراه جلال آل احمد عبور کردم بزرگراه حکیم و دلفیناریوم برج میلاد را هم رد کردم از بزرگراه همت هم گذشتم و به میدان صعت تنها میدان شهرک غرب رسیدم دور میدان دور زدم به سمت خیابان فرحزادی رفتم دست چپم خیابان ارغوان بود وارد خیابان ارغوان شدم به زودی به اولین مجتمع مسی پردیسان سر نبش خیابان پردیسان رسیدم اما می دانستم که قبل خیابان زنبق و نسترن مجتمع مسی پردیسان دیگری هم هست و ورودی دوم این مجتمع از بلوار فرحزادی خیابان سیمای ایران هست. انجمن خیریه راد را هم در آن اطراف دیده بودم و مرکز خرید پلاتین را هم آن اطراف می شناختم. مجتمع مسی پردیسان در محله ایوانک واقع شده و من بسیار خوشحالم که دسترسی به مترو صنعت دارم و من برای کمک به داشتن هوای پاکیزه می توانم از حمل و نقل عمومی هم استفاده کنم. ورودی سردر آن شبیه بال پرنده در حال پرواز و نمای بسیار زیبایی از برج میلاد داشت که برایم دوست داشتنی بود.

حسن ختام مقاله

من با سرچ در سایت بی نظیر ساکنین  برای خرید خانه سعادت آباد دیده بودم . آپارتمان 83 متری قیمت کل 8 میلیارد و 300 میلیون تومان متری 100 میلیون تومان در مجتمع پردیسان بازدید کردم. حالا از بازدیدم از ملک و انتخاب قاظعانه ام راضی بودم . منم مدام در سایت ساکنین سرچ می کنم و مقالات جدید در رابطه با مسکن مطالعه می کنم تا اطلاعات اقتصادیم به روز باشد و سرمایه گذاریم را در زمینه ملک و مسکن ادامه دهم و به سود مداوم برسم.

نور پردازی مدرن در سقف چوبی خانه

خانه های سعادت آباد

آپارتمان در مهرشهر کرج با سایت ساکنین

مجتمع ,مسی ,پردیسان ,هم ,غرب ,شهرک ,مجتمع مسی ,شهرک غرب ,این مجتمع ,مسی پردیسان ,و با ,مجتمع مسی پردیسان

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تستی کد منننن خانم و آقای میم loretobut دیجی کنکور | برنامه ریزی برای کنکور و مشاوره کنکور Sonja's collection Julian's blog « فانوس عشق » امروز هوای آسمان و دلم، هر دو، برفی و گرفته ست دلاوران پارسی ثبت برند - ثبت برند فارسی