محل تبلیغات شما

به تازگی از خراج از کشور به تهران آمده بودم بدنبال برج های لوکس بودم منطقه سعادت آباد را پسندیده بودم اما ملکی می خواستم که سرمایه گذاری باشد الان به صورت اقساطی خریداری کنم و بعد مدتی ملک را تمام کار دریافت کنم و در حال حضر که من نمی توانستم در ملکم زندگی کنم باید برای کاری برمی گشتم لس آنجلس و پروژه کاریم را به اتمام می رساندم و در نهایت با داشتن یک واحد لوکس در برج لوکس در منطقه ی سرسبز و پر از خاطره ی جوانیم سعادت اباد تصمیم قطعی به برگشت به وطن بگیرم و در یک ضیافت دوستان قدیمی ام را دعوت کنم به منزلم و پیشرفتم را به آنها فخر فروشی کنم . همسر و فرزندان غرب زده ام تصمیم به ماندن گرفتند اما من همیشه می گفتم که برمی گردم ایران برمی گردم سعادت اباد این الماس غرب تهران

به املاک مراجعه کردم از من پرسیدند به دنبال برج های معروف تهران هستید؟

برج های کلاسیک و فاخر هلیوس درزمینی به مساحت ٦٧٥٠ متر مربع با موقعیت سه نبش در ٢ برج یكسان واقع در منطقه ٢ سعادت آباد صرافهای شمالی در حال احداث را به شما پیشنهاد می کنیم . پروژه مسی هلیوس یک مجموعه مسی 98 واحدی است که تعداد طبقات آن از سطح زمین16 طبقه و4 طبقه زیرزمین .

جناب اگر با خرید آپارتمان در سعادت آباد مشکلی ندارید و عجله ای برای ست در برج خود ندارید این بهترین گزینه برای شماست

من هم با کمال میل پذیرفتم ما رفتیم بازدید انجام دادیم و من دیدم که این تنها برج دوقلوی سعادت آباد است  

نور پردازی مدرن در سقف چوبی خانه

خانه های سعادت آباد

آپارتمان در مهرشهر کرج با سایت ساکنین

سعادت ,برج ,آباد ,کنم ,لوکس ,های ,سعادت آباد ,سعادت اباد ,و در ,برج های ,کنم و

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

titodismou وب سایت رسمی سرتیپ قاسم فراوان نمایندگی مجاز کنوود|نمایندگی تعمیر و سرویس کنوود|تعمیرگاه مرکزی کنوود|کنوود سرویس پاورلاین روانشناسی پایگاه رسمی مجید الماسی (Dj Black Zing) yahoowm عاشقـــــــــــــانه شیمی دبیرستان ............ شیمی و آزمایشگاه ............ علمی و آموزشی Vape دستگاه های بررسی و اخبار